PUNKTACJA GENERALNA XIII Grand Prix Elbląga w BnO
Zgodnie z Regulaminem do punktacji końcowej GP Elbląga wlicza się siedem najlepszych wyników uzyskanych w ciągu całego sezonu (z wyłączeniem Indywidualnych Mistrzostw Elbląga). Zawodnik zostanie sklasyfikowany w momencie kiedy weźmie udział w minimum trzech biegach danej edycji Grand Prix Elbląga.
Wyniki I rundy z dnia 16.10.2021 do pobrania TUTAJ.
Wyniki II rundy z dnia 06.11.2021 do pobrania TUTAJ.
Wyniki III rundy z dnia 11.12.2021 do pobrania TUTAJ.
Wyniki IV rundy z dnia 08.01.2022 do pobrania TUTAJ.
Wyniki V rundy z dnia 12.02.2022 do pobrania TUTAJ.
Wyniki VI rundy z dnia 05.03.2022 do pobrania TUTAJ.
Wyniki VII rundy z dnia 09.04.2022 do pobrania TUTAJ.
Wyniki VIII rundy z dnia 07.05.2022 do pobrania TUTAJ.
Wyniki Indywidualnych Mistrzostw Elbląga z dnia 11.06.2022r.
KLASYFIKACJA GENERALNA GRAND PRIX ELBLĄGA W SEZONIE 2021/2022
Kategoria szkoły podstawowe dziewczęta (klasy 1-4) |
MIEJSCE |
NAZWISKO I IMIĘ |
PUNKTY |
16.10 |
06.11 |
11.12 |
08.01 |
12.02 |
05.03 |
09.04 |
07.05 |
11.06 |
Suma 7 najlepszych |
1 |
Orzechowska Oliwia |
50 |
50 |
50 |
50 |
50 |
50 |
|
|
|
300 |
Kategoria szkoły podstawowe chłopcy (klasy 1-4) |
MIEJSCE |
NAZWISKO I IMIĘ |
PUNKTY |
16.10 |
06.11 |
11.12 |
08.01 |
12.02 |
05.03 |
09.04 |
07.05 |
11.06 |
Suma 7 najlepszych |
1 |
Krajnik Ignacy |
50 |
50 |
|
50 |
45 |
50 |
|
|
|
245 |
2 |
Grzesikiewicz Kacper |
|
45 |
50 |
48 |
46 |
45 |
|
|
|
234 |
3 |
Borzęcki Mateusz |
|
48 |
48 |
|
50 |
46 |
|
|
|
192 |
4 |
Jasiulewicz Franciszek |
46 |
46 |
46 |
|
|
48 |
|
|
|
186 |
5 |
Zapolski Maksymilian |
|
|
|
|
48 |
|
|
|
|
48 |
5 |
Truchlewski Leonard |
48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
Kategoria szkoły podstawowe dziewczęta (klasy 5-8) |
MIEJSCE |
NAZWISKO I IMIĘ |
PUNKTY |
16.10 |
06.11 |
11.12 |
08.01 |
12.02 |
05.03 |
09.04 |
07.05 |
11.06 |
Suma 7 najlepszych |
1 |
Orzechowska Zuzanna |
50 |
50 |
50 |
50 |
48 |
50 |
|
|
|
298 |
2 |
Kozłowska Karolina |
|
|
|
|
50 |
|
|
|
|
50 |
3 |
Witkowska Zofia |
|
|
|
|
|
48 |
|
|
|
48 |
3 |
Sankowska Zuzanna |
|
|
|
48 |
|
|
|
|
|
48 |
Kategoria szkoły podstawowe chłopcy (klasy 5-8) |
MIEJSCE |
NAZWISKO I IMIĘ |
PUNKTY |
16.10 |
06.11 |
11.12 |
08.01 |
12.02 |
05.03 |
09.04 |
07.05 |
11.06 |
Suma 7 najlepszych |
1 |
Pawłoski Kacper |
50 |
50 |
50 |
50 |
50 |
50 |
|
|
|
300 |
Kategoria szkoły ponadpodstawowe dziewczęta |
MIEJSCE |
NAZWISKO I IMIĘ |
PUNKTY |
16.10 |
06.11 |
11.12 |
08.01 |
12.02 |
05.03 |
09.04 |
07.05 |
11.06 |
Suma 7 najlepszych |
1 |
Deptuła Karolina |
50 |
|
50 |
|
|
|
|
|
|
100 |
Kategoria szkoły ponadpodstawowe chłopcy |
MIEJSCE |
NAZWISKO I IMIĘ |
PUNKTY |
16.10 |
06.11 |
11.12 |
08.01 |
12.02 |
05.03 |
09.04 |
07.05 |
11.06 |
Suma 7 najlepszych |
1 |
Banach Piotr |
50 |
50 |
|
50 |
|
|
|
|
|
150 |
2 |
Konecki Adam |
48 |
|
50 |
|
|
|
|
|
|
98 |
Kategoria kobiet K35 |
MIEJSCE |
NAZWISKO I IMIĘ |
PUNKTY |
16.10 |
06.11 |
11.12 |
08.01 |
12.02 |
05.03 |
09.04 |
07.05 |
11.06 |
Suma 7 najlepszych |
1 |
Matkiewicz Agnieszka |
50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
1 |
Ubranowicz Dagmara |
|
50 |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
1 |
Typańska Julia |
|
|
|
|
|
50 |
|
|
|
50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
Kategoria kobiet K35+ |
MIEJSCE |
NAZWISKO I IMIĘ |
PUNKTY |
16.10 |
06.11 |
11.12 |
08.01 |
12.02 |
05.03 |
09.04 |
07.05 |
11.06 |
Suma 7 najlepszych |
1 |
Orzechowska Magdalena |
|
|
50 |
50 |
48 |
50 |
|
|
|
198 |
2 |
Typańska Monika |
46 |
50 |
|
|
50 |
46 |
|
|
|
192 |
3 |
Stolarska Olga |
|
|
|
48 |
45 |
48 |
|
|
|
141 |
4 |
Dzika Natalia |
50 |
48 |
|
|
|
|
|
|
|
98 |
5 |
Wróblewska Sylwia |
48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
6 |
Prokop Anna |
|
|
|
|
46 |
|
|
|
|
46 |
Kategoria mężczyzn M35 |
MIEJSCE |
NAZWISKO I IMIĘ |
PUNKTY |
16.10 |
06.11 |
11.12 |
08.01 |
12.02 |
05.03 |
09.04 |
07.05 |
11.06 |
Suma 7 najlepszych |
1 |
Jakubowski Maciej |
50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
1 |
Kazimierowski Kamil |
|
50 |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
1 |
Pankowski Igor |
|
|
|
|
|
50 |
|
|
|
50 |
4 |
Weis Jakub |
|
48 |
|
|
|
|
|
|
|
48 |
Kategoria mężczyzn M35+ |
MIEJSCE |
NAZWISKO I IMIĘ |
PUNKTY |
16.10 |
06.11 |
11.12 |
08.01 |
12.02 |
05.03 |
09.04 |
07.05 |
11.06 |
Suma 7 najlepszych |
1 |
Światkowski Piotr |
50 |
50 |
50 |
|
|
50 |
|
|
|
200 |
2 |
Mazur Jarosław |
|
48 |
|
50 |
48 |
48 |
|
|
|
194 |
3 |
Kraśniewski Krzysztof |
|
|
|
48 |
45 |
45 |
|
|
|
138 |
4 |
Ciszkowski Jacek |
|
46 |
|
|
50 |
|
|
|
|
96 |
5 |
Jakszewicz Sławomir |
|
|
48 |
|
46 |
|
|
|
|
94 |
6 |
Durmaj Marcin |
48 |
44 |
|
|
|
|
|
|
|
92 |
7 |
Matkiewicz Piotr |
46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
7 |
Pisarski Patryk |
|
|
|
|
|
46 |
|
|
|
46 |
9 |
Rekowski Tomasz |
|
45 |
|
|
|
|
|
|
|
45 |
Kategoria rodzinna |
MIEJSCE |
NAZWISKO I IMIĘ |
PUNKTY |
16.10 |
06.11 |
11.12 |
08.01 |
12.02 |
05.03 |
09.04 |
07.05 |
11.06 |
Suma 7 najlepszych |
1 |
Rodzina Pawłoskich |
50 |
50 |
48 |
39 |
37 |
40 |
|
|
|
264 |
2 |
Rodzina Jasiulewicz |
48 |
46 |
43 |
41 |
|
44 |
|
|
|
222 |
3 |
Rodzina Borzęckich |
|
48 |
44 |
|
48 |
45 |
|
|
|
185 |
4 |
Rodzina Grzesikiewicz |
|
45 |
|
48 |
43 |
42 |
|
|
|
178 |
5 |
Rodzina Banasiak |
|
|
46 |
42 |
46 |
43 |
|
|
|
177 |
6 |
Rodzina Kulikowskich |
|
|
|
40 |
40 |
46 |
|
|
|
126 |
7 |
Rodzina Romanowskich |
|
|
|
44 |
41 |
39 |
|
|
|
124 |
8 |
Rodzina Wojcików |
|
|
|
|
44 |
48 |
|
|
|
92 |
9 |
Rodzina Ciszkowskich |
|
|
41 |
|
39 |
|
|
|
|
80 |
10 |
Drużyna Witkowskich |
|
|
|
|
38 |
41 |
|
|
|
79 |
11 |
Rodzina Chętnik |
|
|
50 |
|
|
|
|
|
|
50 |
11 |
Rodzina Kucewicz |
|
|
|
50 |
|
|
|
|
|
50 |
11 |
Rodzina Kozłowskich |
|
|
|
|
50 |
|
|
|
|
50 |
11 |
Rodzina Batko |
|
|
|
|
|
50 |
|
|
|
50 |
15 |
Rodzina Malickich |
|
|
|
46 |
|
|
|
|
|
46 |
15 |
Rodzina Żurawskich |
|
|
|
46 |
|
|
|
|
|
46 |
17 |
Rodzina Henclik |
|
|
45 |
|
|
|
|
|
|
45 |
17 |
Rodzina Zapolskich |
|
|
|
|
45 |
|
|
|
|
45 |
19 |
Rodzina Zaleszczenko |
|
|
|
44 |
|
|
|
|
|
44 |
20 |
Rodzina Sankowskich |
|
|
42 |
|
|
|
|
|
|
42 |
20 |
Drużyna SP 11 |
|
|
|
|
42 |
|
|
|
|
42 |
22 |
Rodzina Kowalczuk |
|
|
|
|
|
38 |
|
|
|
38 |
23 |
Rodzina Szczęśniak |
|
|
|
|
|
37 |
|
|
|
37 |
Kategoria WOT |
MIEJSCE |
NAZWISKO I IMIĘ |
PUNKTY |
16.10 |
06.11 |
11.12 |
08.01 |
12.02 |
05.03 |
09.04 |
07.05 |
11.06 |
Suma 7 najlepszych |
1 |
Gagjew Mateusz |
|
|
|
|
50 |
|
|
|
|
50 |
2 |
Kułakowski Rafał |
|
|
|
|
48 |
|
|
|
|
48 |
3 |
Tonga Jan |
|
|
|
|
46 |
|
|
|
|
46 |
4 |
Nowokuński Sylwester |
|
|
|
|
45 |
|
|
|
|
45 |
5 |
Jurołać Tomasz |
|
|
|
|
44 |
|
|
|
|
44 |
6 |
Filipek Daniel |
|
|
|
|
43 |
|
|
|
|
43 |
6 |
Kapała Przemysław |
|
|
|
|
42 |
|
|
|
|
42 |
8 |
Łowczak Maciej |
|
|
|
|
41 |
|
|
|
|
41 |
8 |
Urban Jarosław |
|
|
|
|
40 |
|
|
|
|
40 |
10 |
Pytlarczyk Kajetan |
|
|
|
|
39 |
|
|
|
|
39 |
11 |
Augustynowicz Alicja |
|
|
|
|
38 |
|
|
|
|
38 |
11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |